sobota, 2 kwietnia 2016

Kopniak motywacyjny, czyli inspirujące cytaty część I

Witajcie Kochane :):* 
Dziś mam dla Was post inny niż zwykle. Chciałabym Wam przedstawić motywacyjne cytaty (trochę w innej wersji), które inspirują mnie do działania, dodają mi sił i nie pozwalają mi się poddać. Zapraszam :* 

Zdarzają się każdej z nas takie dni, kiedy jesteś znudzona tym co robisz, tracisz wiarę że coś Ci się uda, w siebie i w swoje możliwości. Zaczynasz się zastanawiać: " Czy to co robię ma w ogóle jakiś sens? ". Pojawiają się myśli: " Lepiej będzie jak odpuszczę ", " Nie dam rady ", " Mam już tego dosyć ". W konsekwencji rezygnujesz, a byłaś tak cholernie blisko celu. Niestety prawdą jest, że wielu życiowych roz­bitków to ludzie, którzy nie zda­wali so­bie spra­wy, jak blis­cy są suk­ce­su, kiedy się pod­da­li. Rezygnując ze swoich marzeń, rezygnujesz sama z siebie.
 Najważniejsze jest byś sobie uświadomiła, że wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Nie możesz dopuścić by chwila słabości, zniechęcenia zawładnęła Twoimi planami. By jedna chwila przejęła kontrolę nad Twoim życiem, nad tym co chcesz osiągnąć. Przecież już tyle wysiłku, stresu, wyrzeczeń, poświęceń, bólu włożyłaś w to co sobie wymarzyłaś. Tyle wysiłku włożyłaś by iść z podniesioną głową przez całe swoje życie. Taki by Twój cel. Nie możesz teraz wszystkiego zniweczyć jedną głupią chwilą słabości, braku motywacji. 
Chcąc osiągnąć sukces musisz walczyć nie z innymi lecz ze samą sobą. Ciężka praca popłaca. Przecież nic się samo nie wydarzy. Nie położysz się wieczorem spać ze swoim marzeniem i nie obudzisz się już ze spełnionym. Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień. Nie daj sobie wyrwać tego o co walczysz!!! Jeśli nie wierzysz w to,że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz. Myśl pozytywnie. Upadłaś?? Potknęłaś się??? To nic. Stało się. Najlepszy czas na działanie jest teraz, dlatego wstań, zaciśnij zęby i nie idź lecz biegnij do przodu ile sił w nogach z twardą miną. Niech wszyscy widzą, że choć osłabłaś to  jednak się nie poddałaś. 
I choć będzie bolało i będziesz musiała dać z siebie 110%, więcej niż na samym początku, bo teraz już wiesz jak będzie ciężko to zawsze pamiętaj, że ból jest stanem przejściowym, a duma pozostaje na zawsze Podejmij wyzwanie. Nie załamuj rąk jak coś Ci nie wychodzi. Będziesz z siebie dumna. Budząc się każdego dnia będziesz mogła powiedzieć: " Tak udało mi się, jestem z siebie cholernie zadowolona ", " Dałam radę ", " Podołałam swoim słabością ". Uwierzysz, że możesz osiągnąć wszystko. Nie będziesz stawiała sobie celów nie do osiągnięcia bo takich już nie będzie. Każdy cel uda Ci się zrealizować, bo się zmieniłaś, jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć. Nie jesteś jedyna, której życie rzuciło pod nogi kłodę. I choć problem wydawał się nie do pokonania Ty tego dokonałaś. Wygrałaś, jesteś zwycięzcą, jesteś szczęśliwa. Możesz śmiało powiedzieć,że w życiu  bowiem istnieją rzeczy o które warto walczyć do samego końca.  
Wszystkie Twoje doświadczenia sprawiły, że stałaś się silną, pewną siebie kobietą, dla której rzeczy niemożliwe nie istnieją. W ogóle takie słowo jak niemożliwe nie znajduje się w Twoim słowniku. Wykreśl je, wymarz, zapomnij o nim. Stań jak najwyżej i wykrzycz jak najgłośniej potrafisz: Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy. 
Zawsze twardo stąpaj po ziemi, kiedy realizujesz swój cel, bo łatwo możesz stracić go z oczu.
Zawsze  bujaj w obłokach, kiedy stawiasz sobie nowe wyzwanie.

Cytaty, które wybrałam głównie dotyczą mojej pasji czyli fitnessu ale nie tylko. Motywują mnie do działania, stawiania sobie nowych wyzwań, celów. Pokonywania swoich słabości, lęków dzięki czemu będę jeszcze silniejsza niż teraz niż dziś. Ale spokojnie możesz je odnieść do innych dziedzin, przecież każda z nas ma swoje marzenia :):* 

A jakie są Twoje ulubione cytaty??? Poszperaj w swojej głowie i podziel się nimi ze mną :* Może zainspirujesz innych do działania lub wywołasz uśmiech na twarzy - a to bezcenne :* 

Ściskam Was mocno 
LILI :*   

10 komentarzy:

 1. Świetny post - mega motywujący, wielkie brawa! :)
  Oby jeszcze więcej takich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :):* Postaram się częściej pisać dla Was takie posty :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny post. Ja swoje ulubione cytaty pokazywałam na blogu. Wszystkie cytaty są ładne i mają w sobie coś mądrego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) zajrzę z przyjemnością do Ciebie i poczytam Twoje ulub cytaty :*

   Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarze:*
Dziękujemy, że jesteście z nami :*
Jeśli obserwujesz daj znać w komentarzu :)
Pozdrawiamy Lili & Doma